Ik heet jou, jullie welkom in mijn Lichtpraktijk.

Mensen komen naar mijn praktijk als ze Levens en/of Licht vragen hebben en willen dat ik met ze meekijk vanuit mijn manier van zien.

Omdat ik bij ieder wezen het levenslicht schouw en van hieruit de route van iemands leven als mens en vanuit hun licht kan zien, kijk ik dan ook anders dan een ander.

Ik start vanuit mijn Zien meteen bij de levenskern van de ander en kan vanuit die levenskern, allerlei diverse levenslagen van de persoon schouwen. Hierin zitten is mijn ervaring, altijd de antwoorden op de vraag van wie we in essentie zijn, wat het grotere plan is, hoe iemands systeem als mens werkt, waarom we doen wat we doen en ga zo maar door.

Hierin heb ik de ander niet stoffelijk nodig om dit te kunnen zien, dus kan ik ook meekijken als iemand niet fysiek aan de tafel aanwezig is.

Waarbij ik ook de verbindingen onderling kan waarnemen, dus kan ik van een indivdiu, maar ook vanuit bijvoorbeeld een relatie of een heel gezin, de velden van Leven en licht naast elkaar leggen en vertalen.

Ik noem het altijd de blauwdruk van iemands totale wezen en deze blauwdruk is altijd de start van mijn Zien.

 

 

Mensen komen naar mijn praktijk, vanuit allerlei verschillende startpunten.

Bijvoorbeeld vragen die gaan over hun persoonlijke leven, hun werk of bijvoorbeeld partner vragen.

Ouders die willen dat ik meekijk met hun kind of als gezin. 

Jongeren die levensvragen hebben en met mij willen uitwisselen hierover of willen dat ik meekijk naar hun route in Leven.

Maar ik heb ook uitwisselingen met mensen die vragen hebben over hun Licht, hun velden, hun weten en voelen hierin en ga zo maar door.

Waarbij ik kan meekijken van 0-100+ qua leeftijden.

Hierin werk ik niet enkel in taal, maar gebruik ik ook allerlei 3D materialen, om alles zowel in taal als in beeld uit te leggen. Waarbij we samen aan mijn tafel zitten, ontspannen met kopje koffie of thee en voor de kinderen speelgoed of tekenspullen.

Inmiddels draai ik al ruim 15 jaar op deze manier mijn eigen praktijk en daarvoor heb ik ruim 15 jaar als therapeute in de gezondheidszorg gewerkt.

 

Wees dan ook heel welkom als ik iets voor jou of jullie kan betekenen.

Onderaan deze pagina kan je zien welke data ik tot aan de zomervakantie beschikbaar heb.

Als er 1 bij zit die je graag wilt, dan bestel je Haar.

Belangrijk: geef bij de gegevens aan, waarom je een uitwisseling aanvraagt, zo ook om wie het gaat.

Dan weet ik van te voren waarom de uitwisseling wordt aangevraagd.

Elke uitwisseling duurt een uur en is in mijn praktijk in Zutphen.

Waarbij ik voor kinderen/jongeren tot en met 16, minimaal 1 ouder of verzorger erbij wil hebben. 

Wil je als partners komen, dan boek je 1 gesprek, maar geef je aan dat het jullie als partners betreft.

 

Een uitwisseling van een uur in mijn praktijk, inclusief 21 % BTW kost 88 euro.

 

Liefs

Mariette

per pagina
    1 - 12 van 31 resultaten
  • 1
  • 2
  • 3

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2014 - 2026 Ik adem kleine wolkjes klaproos, zachtjes met de wind. | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel